Зелена карта

Зелена карта

Зелена карта

Зелена карта – це договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що виїжджають за кордон. Придбати поліс Зелена карта можна на автомобіль, який зареєстрований в Україні, на авто з іноземною реєстрацією необхідно оформляти внутрішню Автоцивілку.

Щоб оформити Грін карту, необхідно надати посвідчення водія та техпаспорт на машину. Прив’язка йде до автомобіля, тому не потрібно прописувати всіх водіїв. Вартість Зеленої карти визначає моторно-транспортне страхове бюро України. Тобто ціна на неї не може істотно відрізнятися. Розмір збитку, який покриє куплена Грін карта визначає та країна, в якій сталося ДТП. Останнім часом зросла кількість випадків шахрайства, тому купувати страховий поліс для виїзду за кордон необхідно тільки в тих компаніях, які є повними членами МТСБУ. Після того, як ви оформляєте страховку Зелена карта, ваші дані відразу ж заносяться в електронну базу МТСБУ. І якщо станеться аварія з вашої вини, то іноземні правоохоронці моментально отримають підтвердження автентичності страхового поліса, виписаного на дану машину. Вартість Зеленої карти залежить від типу транспортного засобу і терміну поїздки.

Ви можете купити договір Зеленої карти на нашому сайті, це займе кілька хвилин. Ми працюємо виключно з провідними страховими компаніями України, які є повними членами МТСБУ. Вкажіть необхідні параметри, і калькулятор запропонує кілька компаній на вибір.

Поділитися

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Заказать звонок Отправьте нам сообщение