КАСКО

КАСКО

КАСКО

КАСКО – це комплексне страхування вашого автомобіля. На відміну від ОСАГО це добровільне страхування, яке охоплює широкий спектр страхових ризиків (ДТП, викрадення, пожежа, протиправні дії третіх лих, стихійні лиха і т.д.).

Винятком є ​​автомобілі, придбані в кредит. Банки зобов’язують страхувати кредитне або заставне майно. Для водіїв, які купили авто в розстрочку, поліс КАСКО – обов’язкове її умова. Останнім часом КАСКО користується все більшою популярністю. Конкуренція між страховими компаніями стала сильнішою, як результат знизилися тарифи по страхуванню. Великим попитом КАСКО користується серед недосвідчених водіїв. Не додає впевненості водіям якість доріг і почастішали випадки підпалів. Також не покращують картину і велику кількість автомобілів з іноземною реєстрацією, чиє технічний стан викликає багато запитань.

Ми пропонуємо оптимальні умови від надійних компаній з високим рейтингом і хорошою репутацією. За п’ять хвилин КАСКО не оформити на відміну від ОСАГО або туристичного страхування. Це не дешеве і досить складне страхування. Не можна що-небудь пропустити і необхідно врахувати всі побажання клієнта. Благо, що 20-річний досвід в сфері страхування дає впевненість в якості послуг, що надаються. Страховий тариф або простіше кажучи ціна страховки залежить від марки і віку автомобіля, стажу та віку всіх водіїв, франшизи, СТО на якому авто обслуговується, території дії і т.д. Після збору всієї інформації на нашому сайті, ми котіруя об’єкт страхування у наших партнерів і через пару годин можемо надати клієнту повний звіт з рекомендаціями та аналізом. Працюючи через нас, тарифи не тільки не вище, ніж якщо звернутися безпосередньо, але іноді навіть нижче за рахунок знижок і бонусів за обсяг. Клієнт вибирає оптимальний варіант і надає дані для формування договору (паспорт, ідентифікаційний код і техпаспорт). Ми готуємо договір і скидаємо його проект на узгодження клієнту. Потім ми виїжджаємо до клієнта у зручний для нього час і місце для підписання та огляду автомобіля. Потім клієнт проводить оплату зручним йому способом і договір вступає в силу. Але і на цьому наша робота не закінчується. Ми стежимо і нагадуємо про чергові платежі, якщо була розбивка і допомагаємо клієнту в разі настання страхової події.

Поділитися

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Заказать звонок Отправьте нам сообщение